Elektrody kombinowane pH, InLab® Micro Pro ISM
Treść:
1
Numer produktu:
6243633
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH, InLab® Micro Pro ISM"
Elektrody kombinowane w obudowie szklanej, z układem odniesienia ARGENTAL™, pułapką na jony srebra i głowicą MultiPin™.
Kabel należy zamawiać osobno.
Kabel należy zamawiać osobno.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość wału: | 130 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 51344163 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Micro Pro ISM |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 5 mm |