Elektrody kombinowane pH SensoLyt® ProcessLine
Treść:
1
Numer produktu:
6222876
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH SensoLyt® ProcessLine"
| Długość wału: | 120 mm |
|---|---|
| Elektrolit: | Żel |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 109103 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SensoLyt® DW |
| UNSPSC: | 41-11-56-03 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |