Elektrody kombinowane pH/ORP SensoLyt® ProcessLine | Typ: Elektroda kombinowana SensoLyt® SEA
Treść:
1
Numer produktu:
6223033
Informacje dot. produktu "Elektrody kombinowane pH/ORP SensoLyt® ProcessLine | Typ: Elektroda kombinowana SensoLyt® SEA"
| Długość wału: | 120 mm |
|---|---|
| Elektrolit: | Polimer |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 12 |
| Membrana: | 2 x otwór |
| Min. wartość pH: | 2 |
| Numer artykułu producenta: | 109115 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SensoLyt® SEA |
| UNSPSC: | 41-11-56-03 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 2 ... 12 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |