Elektrody jonoselektywne
Treść:
1
Numer produktu:
6204775
Informacje dot. produktu "Elektrody jonoselektywne"
Kombinowane elektrody ISE i GSE.
| Długość kabla: | 1 m |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Membrana: | Półprzewodnikowy |
| Numer artykułu producenta: | 106661 |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | Cl 800 |
| UNSPSC: | 41-11-56-03 |
| Wtyk złącza: | DIN |
| Zakres pomiaru stężenia jonów (ISE): | 2 ... 35000 mg/l Cl-, 5 x 10-5 ... 1 mol/l Cl- |
| Ø Trzonu: | 12 mm |