Elektrody jonoselektywne, czułe na gazy | Typ: InLab®Reference
Treść:
1
Numer produktu:
9041590
Informacje dot. produktu "Elektrody jonoselektywne, czułe na gazy | Typ: InLab®Reference"
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Membrana: | Ceramika |
| Numer artykułu producenta: | 51343190 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab Reference |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |