Elektrody fluorkowe
Treść:
1
Numer produktu:
6091369
Informacje dot. produktu "Elektrody fluorkowe"
Do szybkiego i łatwego pomiaru jonów fluorkowych w roztworach wodnych. W przypadku stosowania półogniwowej elektrody 9409BN i 9409SC potrzebna jest oddzielnie dostępna elektroda odniesienia.
| Długość kabla: | 1 m |
|---|---|
| Długość wału: | 110 mm |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Membrana: | Półprzewodnikowy |
| Numer artykułu producenta: | 9609BNWP |
| Temperatura: | 0 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | 9609BNWP |
| UNSPSC: | 41-11-56-08 |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pomiaru stężenia jonów (ISE): | 0,02 ppm ... nasycony |
| Ø Trzonu: | 13 mm |