Elektrody ORP SenTix® ORP, analogowe
Treść:
1
Numer produktu:
7050767
Informacje dot. produktu "Elektrody ORP SenTix® ORP, analogowe"
Ze szklanym korpusem, układ odniesienia Ag/AgCl, z przyłączami dla AS/DIN, AS/DIN-3, AS/BNC, głowicą wtykową S7.
| Czujnik kształtu: | Okrągły element |
|---|---|
| Czujnik materiału: | Platynowy |
| Czujnik temperatury: | Bez |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Membrana: | Ceramika |
| Numer artykułu producenta: | 103648 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | SenTix® ORP |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |
| Ø Trzonu: | 12 mm |