Elektroda pH Typ 226
Treść:
1
Numer produktu:
7672001
Informacje dot. produktu "Elektroda pH Typ 226"
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Żel |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | 2 x ceramiczna |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 721226 |
| Typ: | 226 |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Plastik |
| Ø Trzonu: | 12 mm |