Elektroda pH InLab® Expert
Treść:
1
Numer produktu:
9041500
Informacje dot. produktu "Elektroda pH InLab® Expert"
Elektroda pH z chemicznie odpornym trzonem z PEEK i otwartym złączem do ogólnych zastosowań w laboratorium i na zewnątrz.
Kompatybilny kabel należy zamówić osobno.
- Układ odniesienia ARGENTHAL™ z pułapką jonów srebra
- Stały elektrolit referencyjny XEROLYT®.
| Czujnik temperatury: | Bez |
|---|---|
| Długość wału: | 120 mm |
| Elektrolit: | Polimer XEROLYT® |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Otwór |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 51343100 |
| Temperatura: | 0 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | InLab® Expert |
| UNSPSC: | 41-11-56-04 |
| Wtyk złącza: | Głowica wtyczki S7 |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Ø Trzonu: | 12 mm |