Czujnik tlenu rozpuszczonego LE621
Treść:
1
Numer produktu:
9773734
Informacje dot. produktu "Czujnik tlenu rozpuszczonego LE621"
Do mierników tlenu rozpuszczonego FiveGo™ FG4. Czujnik galwaniczny z wbudowanym czujnikiem temperatury NTC 30 kOhm do pomiaru tlenu rozpuszczonego.
| Czujnik temperatury: | NTC 30 kOhm |
|---|---|
| Długość kabla: | 1 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Nasycenie: | 0 ... 200 % |
| Numer artykułu producenta: | 51340403 |
| Stężenie: | 0 ... 20 mg/l |
| Temperatura: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | LE621 |
| Wtyk złącza: | BNC/RCA |
| Zakres pomiaru przewodności: | PVC |
| Ø Trzonu: | 12 mm |