Czujnik temperatury/wilgotności do mierników ręcznych serii P700
Treść:
1
Numer produktu:
9851954
Informacje dot. produktu "Czujnik temperatury/wilgotności do mierników ręcznych serii P700"
| Czujnik (Ø x dł.): | 20 x 120 mm |
|---|---|
| Długość czujnika: | 120 mm |
| Długość kabla: | 1 m |
| Maks. Temperatura: | 80 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Materiał: | POM |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 6020-1001 |
| Odpowiednie dla: | P750, P755, P755-Log, P770, P770-Log |
| Temperatura: | -30 ... 80 °C |
| Temperatura min.: | -30 °C |
| UNSPSC: | 42-18-22-09 |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Ø czujnika: | 20 mm |