Czujnik przewodności SE 202
Knick Elektronische
Treść:
1
Numer produktu:
9774706
Informacje dot. produktu "Czujnik przewodności SE 202"
Laboratoryjny czujnik przewodności z 2 elektrodami, elektrodą i korpusem wykonany z 1.4571 stali nierdzewnej, łącznik POM.
| Czujnik temperatury: | Pt 1000 |
|---|---|
| Długość kabla: | 1.5 m |
| Długość wału: | 120 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 2 bar |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Numer artykułu producenta: | SE 202 |
| Przewodność: | 0 ... 200 µS/cm |
| Stała ogniwa: | 0.100 1/cm |
| Temperatura: | -5 ... 100 °C |
| Temperatura min.: | -5 °C |
| Typ: | SE 202 |
| Wtyk złącza: | DIN |
| Zakres pomiaru przewodności: | Stal nierdzewna 1.4571 |
| Ø Trzonu: | 12 mm |