Czujnik prędk. przepływu powietrza do mierników ręcznych serii P700
Treść:
1
Numer produktu:
6231739
Informacje dot. produktu "Czujnik prędk. przepływu powietrza do mierników ręcznych serii P700"
| Czujnik (Ø x dł.): | 22 x 175 mm |
|---|---|
| Długość czujnika: | 175 mm |
| Długość kabla: | 3 m |
| Maks. prędkość przepływu: | 40 m/s |
| Min. prędkość przepływu: | 0.5 m/s |
| Numer artykułu producenta: | 6050-1004 |
| Odpowiednie dla: | P750, P755, P755-Log, P770, P770-Log |
| Prędkość przepływu: | 0.5 ... 40 m/s |
| UNSPSC: | 41-11-61-16 |
| Ø czujnika: | 22 mm |