Czujnik powierzchniowy, termopara typu K
Treść:
1
Numer produktu:
9851952
Informacje dot. produktu "Czujnik powierzchniowy, termopara typu K"
| Dla: | P700, P705, P710, P715, P750, P755 |
|---|---|
| Długość: | 130 mm |
| Długość kabla: | 1 m |
| Maks. Temperatura: | 900 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6010-1014 |
| Temperatura: | -40 ... 900 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Typ czujnika: | Sonda powierzchniowa |
| Typ sondy: | Typ K |
| UNSPSC: | 41-11-22-12 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 8 x 130 mm |
| Ø: | 8 mm |