Czujnik penetracyjny, Pt 100
Treść:
1
Numer produktu:
9851948
Informacje dot. produktu "Czujnik penetracyjny, Pt 100"
| Dla: | P700, P700EX, P705, P750, P755, P755-Log, P770, P770-Log |
|---|---|
| Długość: | 150 mm |
| Długość kabla: | 1 m |
| Klasa dokładności: | B |
| Maks. Temperatura: | 350 °C |
| Numer artykułu producenta: | 6000-1006 |
| Temperatura: | -50 ... 350 °C |
| Temperatura min.: | -50 °C |
| Typ czujnika: | Sonda penetracyjna |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| UNSPSC: | 42-18-22-09 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 4 x 150 mm |
| Ø: | 4 mm |