Czujnik pH EasyPlus™ do titratora EasyPlus™
Treść:
1
Numer produktu:
6280333
Informacje dot. produktu "Czujnik pH EasyPlus™ do titratora EasyPlus™"
Czujnik do titratora wykonany ze szkła do niezawodnych wyników w rutynowych zastosowaniach przy miareczkowaniu kwasów/zasad. Z przymocowanym kablem BNC. Dla mediów wodnych.
| Elektrolit: | KCl 3 mol/l |
|---|---|
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. wartość pH: | 14 |
| Membrana: | Ceramika |
| Min. wartość pH: | 0 |
| Numer artykułu producenta: | 30043103 |
| Temperatura: | 0 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | 0 °C |
| Typ: | EG11-BNC |
| UNSPSC: | 41115604 |
| Wtyk złącza: | BNC |
| Zakres pH: | 0 ... 14 |
| Zakres pomiaru przewodności: | Szkło |