Czjnik temperatury i wilgotności do rejestratorów danych LOG220E
Treść:
1
Numer produktu:
6311948
Informacje dot. produktu "Czjnik temperatury i wilgotności do rejestratorów danych LOG220E"
| Czujnik (Ø x dł.): | 15 x 43 mm |
|---|---|
| Długość czujnika: | 43 mm |
| Długość kabla: | 1.8 m |
| Maks. Temperatura: | 70 °C |
| Maks. wilgotność względna: | 100 % |
| Min. wilgotność względna: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | 6020-0221 |
| Temperatura: | -40 ... 70 °C |
| Temperatura min.: | -40 °C |
| Wilgotność względna: | 0 ... 100 % |
| Ø czujnika: | 15 mm |