Czasze grzejne, zabudowane, z mieszadłem, seria KM-MER
Treść:
1
Numer produktu:
9642547
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, zabudowane, z mieszadłem, seria KM-MER"
Czasze grzejne LabHEAT® do kolb okrągłodennych. Kształt i specyfikacja techniczna takie same jak serii KM-ME. Dodatkowo wyposażone w mieszadło magnetyczne. Prędkość do 1600 obr./min, maks. temp. elementu grzejnego 450 °C. Dostarczane wraz z uziemionym przewodem o dł. 1,5 m i RCD (Residual Current Detection).
| Liczba punktów grzania: | 1 |
|---|---|
| Liczba stref grzewczych: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Maks. prędkość: | 1600 1/min |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | 94000500 |
| Objętość zbiornika: | 500 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (Ø x wys.): | 220 x 190 mm |
| Wysokość: | 190 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Z funkcją mieszania: | Tak |
| Ø: | 220 mm |
| Ø Zbiornika: | 105 mm |