Czasze grzejne, wielostanowiskowe, serii KM-R6
Treść:
1
Numer produktu:
9642572
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, wielostanowiskowe, serii KM-R6"
Czasze grzejne LabHEAT® do kolb okrągłodennych. Wielostanowiskowe, pokryte tworzywem sztucznym, odporna chemicznie obudowa, 6-stanowiskowe. Każde stanowisko posiada osobną kontrolę temperatury poprzez kontroler, dostarczane z uziemionym przewodem o dł. 1,5 m i RCD (Residual Current Detection).
Rozmiar i specyfikacja są odpowiednie dla każdego stanowiska grzejnego.
Rozmiar i specyfikacja są odpowiednie dla każdego stanowiska grzejnego.
| Głębokość: | 290 mm |
|---|---|
| Liczba punktów grzania: | 6 |
| Liczba stref grzewczych: | 1 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 330 W |
| Numer artykułu producenta: | 93600500 |
| Objętość zbiornika: | 500 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 1150 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,150 x 290 x 150 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Z funkcją mieszania: | Nie |
| Ø Zbiornika: | 105 mm |