Czasze grzejne serii KM-MPE, zabudowane, do kolb o różnych średnicach
Treść:
1
Numer produktu:
9642540
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne serii KM-MPE, zabudowane, do kolb o różnych średnicach"
Czasze grzejne LabHEAT® do kolb okrągłodennych. Kształt i specyfikacja techniczna taka sama jak czasz grzejnych serii KM-ME. Dodatkowo zaprojektowane w sposób umożliwiający podgrzewanie kolb okrągłodennych o 3 różnych rozmiarach, maks. temp. elementu grzejnego 450 °C; dostarczane wraz z uziemionym przewodem o dł. 1,5 m i RCD (Residual Current Detection), wyposażone również w kontroler, który umożliwia ciągłą regulację mocy.
| Liczba punktów grzania: | 1 |
|---|---|
| Liczba stref grzewczych: | 3 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 160 W |
| Numer artykułu producenta: | 93000250 |
| Objętość zbiornika: | 50...250 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wysokość: | 180 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Z funkcją mieszania: | Nie |
| Ø Zbiornika: | 51...85 mm |