Czasze grzejne, seria KM-MHB
Treść:
1
Numer produktu:
9642550
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne, seria KM-MHB"
Czasze grzejne LabHEAT® do kolb okrągłodennych. Elastyczny element grzejny, pokryty włóknem szklanym i tworzywem sztucznym, umieszczony w metalowej obudowie z wbudowanym włącznikiem zasilania, strefy grzania. Temperatura maks. elementu grzejnego 450 °C. Dostarczane wraz z uziemionym przewodem o dł. 1,5 m i RCD (Residual Current Detection).
| Liczba punktów grzania: | 1 |
|---|---|
| Liczba stref grzewczych: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V·AC |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 200 W |
| Numer artykułu producenta: | 94000006 |
| Objętość zbiornika: | 400 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (Ø x wys.): | 175 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Zasilanie: | 230 V·AC |
| Z funkcją mieszania: | Nie |
| Ø: | 175 mm |
| Ø Zbiornika: | 70 mm |