Czasze grzejne Soxhlet
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
9595125
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne Soxhlet"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 285 mm |
| Liczba punktów grzania: | 6 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 1200 W |
| Numer artykułu producenta: | 03076-31 |
| Objętość zbiornika: | 500 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 1450 mm |
| Typ: | HM-200-MP6-500 |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 1,450 x 285 x 130 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z funkcją mieszania: | Nie |