Czasze grzejne Electrothermal® MHM-200
Cole-Parmer Instrument
Treść:
1
Numer produktu:
4672211
Informacje dot. produktu "Czasze grzejne Electrothermal® MHM-200"
Czasza grzejna ma kształt litery "V" dla dużych, gruszkowatych i okrągłych kolb. Otwór w dnie umożliwia umieszczenie lejków 60° o różnych średnicach. Zwijany element grzewczy zapewnia optymalny transfer ciepła. Kontrola ciepła w całej czaszy obywa się za pomocą trzech oddzielnych obwodów elektrycznych (górny, środkowy i dolny), każdy kontrolowany za pomocą własnego przełącznika.
Zakres dostawy: Płaszcz grzewczy, trzy zestawy zintegrowanych zacisków do prętów nośnych, przewody zasilające z wtyczkami UK i EU
- Chłodny w dotyku design z obudową z aluminium malowanego proszkowo
- Lampki sygnalizacyjne dla trybu "power on" i "heat on"
Zakres dostawy: Płaszcz grzewczy, trzy zestawy zintegrowanych zacisków do prętów nośnych, przewody zasilające z wtyczkami UK i EU
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Głębokość: | 485 mm |
| Liczba punktów grzania: | 1 |
| Liczba stref grzewczych: | 3 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 450 °C |
| Moc znamionowa: | 3600 W |
| Numer artykułu producenta: | 36013-20 |
| Objętość zbiornika: | 20000 ml |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 485 mm |
| Typ: | MHM-200-20L |
| Typ wtyczki: | UE/UK |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 485 x 485 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Z funkcją mieszania: | Nie |