Czajnik 4110
Sonepar Deutschland
Treść:
1
Numer produktu:
6267077
Informacje dot. produktu "Czajnik 4110"
Ukryta pokrywa bezpieczeństwa otwiera się po naciśnięciu przycisku.
- Plastikowy pojemnik na wodę o pojemności 1,7 l
- Podstawa 360°
- Duży wskaźnik poziomu wody na zewnątrz
- Filtr przeciw osadzaniu się kamienia
- Lampka kontrolna
- Automatyczne wyłączanie
- Zabezpieczenie przed przegrzaniem i pracą na sucho
- Ukryty element grzewczy
| Moc nominalna: | 1850 ... 2200 W |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 145 x 245 mm |
| Ciężar: | 1 kg |
|---|---|
| Colour container: | Black |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 145 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Materiał zbiornika: | Plastik |
| Min. Napięcie: | 220 V |
| Moc znamionowa: | 2200 W |
| Numer artykułu producenta: | 31 07 466 |
| Pojemność nominalna: | 1.7 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 220 mm |
| Typ: | 4110 |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 40101825 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 220 x 145 x 245 mm |
| Wysokość: | 245 mm |
| Zasilanie: | 220 ... 240 V, 50 Hz |