Cylindry z podziałką, PMP, klasa A, wysoka forma
Treść:
1
Numer produktu:
6274864
Informacje dot. produktu "Cylindry z podziałką, PMP, klasa A, wysoka forma"
Wysoka przejrzystość. Oznaczenie DE-M. Z czerwonym nadrukiem skali i oznaczeniami pierścieniowymi w głównych punktach skali, skalibrowane na wylew (In). Na dostarczonym certyfikacie partii znajduje się numer partii i rzeczywista wartość nominalna stwierdzona w warunkach testowych. Powstałe odchylenia od wartości nominalnej mieszczą się w granicach dopuszczalnych tolerancji dla klasy A zgodnie z DIN 12681 i ISO 6706. Z nadrukowanym numerem partii i rokiem produkcji. Sześciokątna podstawa zapewnia wysoką stabilność. Aby zachować oznaczenia, nie należy czyścić w temperaturze powyżej 60°C. Warunkowo autoklawowalne w 121 °C (2 bar) zgodnie z DIN EN 285. Do autoklawowania zalecamy wykonanie z podniesioną podziałką. Dostępne również z certyfikatem kalibracji DAkkS lub indywidualnym certyfikatem jakości.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 65214 |
| Podziałka: | 10.00 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Stopniowanie kolorów: | Czerwony |
| Tolerancja: | 5.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 440 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681, ISO 6706 |
| Ø: | 69 mm |