Cylindry pomiarowe, PMP, klasa A, KB
Treść:
1
Numer produktu:
9274354
Informacje dot. produktu "Cylindry pomiarowe, PMP, klasa A, KB"
Wysokie, przezroczyste, z wypukłą podziałką. Główne punkty podziałki oznaczone pierścieniami. Dostarczane z certyfikatem serii, w którym zapisany został numer serii oraz nominalna pojemność naczynia z opisem warunków w jakich była ona mierzona.Z nadrukowanym numerem serii i rokiem produkcji. Dokładność pomiarów zgodna z wymaganiami klasy A, zgodnie z normąDIN 12681 oraz ISO 6706. Zgodność poświadczona certyfikatem. Możliwość sterylizacji w autoklawie (121°C) bez trwałej utraty tolerancji. Na życzenie dostepne z certyfikatem kalibracji DAKKS lub z certyfikatemindywidualnym.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PMP |
| Numer artykułu producenta: | 65204 |
| Odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Podziałka: | 10.00 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Podniesiony |
| Tolerancja: | 5.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 440 mm |
| Wzorzec: | DIN 12681, ISO 6706 |
| Ø: | 69 mm |