Cylindry pomiarowe, PFA
Treść:
1
Numer produktu:
6267453
Informacje dot. produktu "Cylindry pomiarowe, PFA"
Cylindry pomiarowe posiadają wszelkie zalety nieprzywierających, obojętnych fluoropolimerów. PFA jest odporny na temp. w zakresie od -196 do +260°C. Ma też minimalną zawartość jonów metali. Cylindry Chemware® są idealne do analizy śladowej metali.
- Czytelna podziałka
- Wylew gładki, niekapiący
- Szeroka stabilna podstawa
| Maks. odporność na temperaturę: | 260 °C |
|---|---|
| Materiał: | PFA |
| Min. odporność na temperaturę: | -196 °C |
| Numer artykułu producenta: | D1069603 |
| Odporność na temperaturę: | -196 ... 260 °C |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 231.8 mm |
| Z wylewem: | Tak |