Cylindry pomiarowe DURAN® SUPER DUTY, klasa B, z białą podziałką
Treść:
2
Numer produktu:
6288711
Informacje dot. produktu "Cylindry pomiarowe DURAN® SUPER DUTY, klasa B, z białą podziałką"
sześciokątna podstawa
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 213944407 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| Tolerancja: | 5 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 66 mm |