Cylindry miarowe ze szkła borokrzemowego 3.3, wysokie, klasa A, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
4686209
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe ze szkła borokrzemowego 3.3, wysokie, klasa A, LLG"
Wysoka forma. Zgodność potwierdzona identyfikatorem partii.
- DIN EN ISO 4788
- Z sześciokątną podstawą i wylewką
- Niebieska podziałka
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4686209 |
| Podziałka: | 10.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | ±5.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |