Cylindry miarowe z korkiem do mieszania, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka, klasa A, LLG
Treść:
2
Numer produktu:
4686223
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe z korkiem do mieszania, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka, klasa A, LLG"
Wysoka forma. Zgodność potwierdzona identyfikatorem partii.
- DIN EN ISO 4788
- Z sześciokątną podstawą i korkiem z PE.
- Niebieska podziałka
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4686223 |
| Podziałka: | 5.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Rozmiar szlifu: | NS34/35 |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | ±2.50 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |