Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, wysokie, klasa A, bursztynowa podziałka, z indywidualnym certyfikatem
Treść:
1
Numer produktu:
6200216
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, wysokie, klasa A, bursztynowa podziałka, z indywidualnym certyfikatem"
- BLAUBRAND® ETERNA
- DIN EN ISO 4788
- Oznaczenie DE-M
- Oznaczenia pierścieniowe przy głównych podziałkach
- Z wylewką i sześciokątną podstawką
- Kalibrowane na wlew (IN)
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 932754 |
| Podziałka: | 5 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | ±2.5 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 365 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |