Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, kształt niski, klasa B, LLG
Treść:
2
Numer produktu:
4686216
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, kształt niski, klasa B, LLG"
Niska forma. Skalibrowane na wlew (TC, IN).
- DIN EN ISO 4788
- Z sześciokątną podstawą i wylewką
- Bursztynowa podziałka
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4686216 |
| Podziałka: | 10.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | ±5.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |