Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, wysokie, z certyfikatem kalibracji DAkkS
Treść:
1
Numer produktu:
6322820
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, wysokie, z certyfikatem kalibracji DAkkS"
Zgodne z DIN EN ISO 4788. Oznaczenie DE-M. Z wylewem i sześciokątną stopką. Kalibrowane na wlew (IN).
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | DAKKS32120 |
| Podziałka: | 0.5 ml |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0.25 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 170 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |