Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka, klasa A, brązowa podziałka
Treść:
2
Numer produktu:
4689132
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, szkło borokrzemowe 3.3, forma wysoka, klasa A, brązowa podziałka"
Wszystkie cylindry Blaubrand® dostarczane są z numerem partii i dołączonym certyfikatem partii w oryginalnym opakowaniu. Na życzenie dostępne są również butle z certyfikatem indywidualnym, certyfikatem indywidualnym USP lub certyfikatem kalibracji DAkkS.
- BLAUBRAND® ETERNA
- DIN EN ISO 4788
- Oznaczenie DE-M
- Podziałka i napisy - barwnik bursztynowy ETERNA
- Kalibrowane na wlew
- Oznaczenie w fomie pierścieni na głównych stopniach podziałki
- Z wylewem i stopką sześciokątną
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 32748 |
| Podziałka: | 2 ml |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 1.0 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 335 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |