Cylindry miarowe, USP, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, wysokie
Treść:
1
Numer produktu:
6261313
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe, USP, szkło borokrzemowe 3.3, klasa A, niebieska podziałka, wysokie"
Zgodne z normą DIN EN ISO 4788, znak DE-M. Wzorcowane na wlew (IN). Główne punkty podziałki w formie pierścieni. Znaki i napisy w formie wysoce kontrastowej niebieskiej emalii. Z wylewem i sześciokątną stopką. Zawiera certyfikat serii USP. Na życzenie również dostępne z indywidualnym certyfikatem USP.
| Klasa dokładności: | A |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 32862 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 3 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 465 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |