Cylindry miarowe LLG, szkło borokrzemowe 3.3, wysokie, klasa B
Treść:
2
Numer produktu:
4686274
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe LLG, szkło borokrzemowe 3.3, wysokie, klasa B"
Wysoka forma.
- Odłączana sześciokątna podstawa
- Z wylewką i kołnierzem ochronnym
- Biała podziałka
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 4686274 |
| Podziałka: | 5.0 ml |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| Tolerancja: | ±5.00 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Z wylewem: | Tak |