Cylindry miarowe FORTUNA®, szkło borokrzemowe 3.3, niskie, klasa B
Treść:
1
Numer produktu:
6205448
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe FORTUNA®, szkło borokrzemowe 3.3, niskie, klasa B"
Z wylewem.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 1.320-51-04 |
| Podziałka: | 2 ml |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Brązowy |
| Tolerancja: | 1,0 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 170 mm |
| Z wylewem: | Tak |