Cylindry miarowe DURAN®, forma niska, klasa B, biała podziałka
Treść:
1
Numer produktu:
7021216
Informacje dot. produktu "Cylindry miarowe DURAN®, forma niska, klasa B, biała podziałka"
- Wzorcowane na IN
- Z wylewem i podstawą sześciokątną
- Forma niska
- DIN EN ISO 4788
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Niski |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 213955404 |
| Podziałka: | 20 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Biały |
| Tolerancja: | 10 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 285 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 85 mm |