Cylindry, DURAN®, klasa B, z niebieską podziałką, ze korkiem PE
Treść:
1
Numer produktu:
7601227
Informacje dot. produktu "Cylindry, DURAN®, klasa B, z niebieską podziałką, ze korkiem PE"
Z sześciokątną podstawą. Z niebieską podziałką. DIN EN 4788. Ze standardowym złączem szlifowanym i szklanym korkiem.
| Klasa dokładności: | B |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 2330160 |
| Podziałka: | 0.2 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek NS |
| Rozmiar szlifu: | NS10/19 |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 0,15 ±·ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 160 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PE |