Cylinder miarowy DURAN®, wysoki, klasa A, niebieska podziałka
Treść:
1
Numer produktu:
4652624
Informacje dot. produktu "Cylinder miarowy DURAN®, wysoki, klasa A, niebieska podziałka"
Dostosowane do IN. Z wylewką, podziałką pierścieniową punktu głównego i sześciokątną podstawą. DIN EN ISO 4788, łącznie z certyfikatem partii i certyfikatem zgodności. Certyfikaty partii można pobrać ze strony internetowej producenta.
| Kształt (butelki wagowe, cylindry pomiarowe i mieszające, tygle): | Wysoki |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 213905408 |
| Podziałka: | 10 ml |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| Tolerancja: | 5 ml |
| UNSPSC: | 41121805 |
| Wysokość: | 460 mm |
| Wzorzec: | DIN EN ISO 4788 |
| Z wylewem: | Tak |