Cyfrowy termohigrometr do pomiaru na zewnątrz i wewnątrz
Treść:
1
Numer produktu:
9726418
Informacje dot. produktu "Cyfrowy termohigrometr do pomiaru na zewnątrz i wewnątrz"
Do jednoczesnego mierzenia temperatury/wilgotności wewnątrz i na zewnątrz.
Zakres dostawy: termohigrometr, bateria
- Mierzenie na zewnątrz odbywa się za pomocą czujnika na kablu (maksymalna długośc kabla 1,5 m)
- Wyświetla wartości minimum i maksimum oraz pozwala na swobodny wybór czasu pomiaru
- Funkcja Min./Max.
- Możliwość zawieszenia lub postawienia
Zakres dostawy: termohigrometr, bateria
| Specyfikacja | |
| Zakres temperatury: | -10 ... 60°C |
| Dokładność pomiaru temperatury: | ±0,8°C przy 10 ... 30°C, inaczej ±1°C |
| Rozdzielczość temperatury: | 0,1°C |
| Zakres pomiaru wilgotności: | 10 ... 99% |
| Dokładność pomiaru wilgotności: | ±3,5% przy 30 ... 80%, inaczej ±5% |
| Rozdzielczość wilgotności: | 1% |
| Zasilanie: | 1x 1,5V AAA |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 102 x 21 x 110 mm |
| Ciężar: | 144 g |
| Baterii/akumulatora: | 1 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Ciężar: | 144 g |
| Głębokość: | 21 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 1 |
| Maks. Temperatura: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wilgotność względna: | 99 % |
| Min. wilgotność względna: | 10 % |
| Numer artykułu producenta: | 30.5013 |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość temperatury: | 0.1 °C |
| Rozdzielczość wilgotności względnej: | 1 % |
| Szerokość: | 102 mm |
| Temperatura: | -10 ... 60 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 10 ... 99 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 102 x 21 x 110 mm |
| Wysokość: | 110 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |