Cyfrowy siłomierz FH-EXT
Treść:
1
Numer produktu:
4691162
Informacje dot. produktu "Cyfrowy siłomierz FH-EXT"
Urządzenie do pomiaru siły z zewnętrzną celą pomiarową o wysokiej rozdzielczości do pomiaru bardzo małych sił lub obciążeń w maszynach i instalacjach.
Zakres dostawy:
Siłomierz, zasilacz sieciowy
- Wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości
- Tryb utrzymywania wartości szczytowej
- Funkcja ustawiania limitów: Wprowadzanie górnej/dolnej wartości granicznej
- Sygnał wizualny i dźwiękowy
- Interfejs danych RS-232
- Akumulator
- Nadaje się do prawie wszystkich stanowisk testowych SAUTER
Zakres dostawy:
Siłomierz, zasilacz sieciowy
| Czytelność: | 0,1 N |
|---|---|
| Głębokość: | 66 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 200 N |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | FH 200 EXT |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Szerokość: | 230 mm |
| Typ wtyczki: | UE/CH |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 230 x 66 x 36 mm |
| Wysokość: | 36 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 200 N |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V |