Cyfrowy regulator temperatury VTF
Treść:
1
Numer produktu:
4666708
Informacje dot. produktu "Cyfrowy regulator temperatury VTF"
Do dokładnej kontroli temperatury. Moc, obciążenie i rozkład termiczny można regulować z dokładnością regulacji ±0,5 °C. Do stosowania z podgrzewaczami, które posiadają bezpośrednie przyłącze dla czujników temperatury. Dzięki akcesorium PW10 regulator można podłączyć do większości innych grzejników, takich jak łaźnie wodne i olejowe, okapy grzewcze i płyty grzejne.
- Gotowy do pracy: z czujnikiem temperatury PT100 i mocowaniem na statywie dla łatwej regulacji wysokości i głębokości
- Zintegrowany timer do pracy bez nadzoru
- Urządzenie zatrzymuje się w przypadku zakłóceń w pracy czujnika temperatury
- Ergonomiczny panel sterowania z wyświetlaczem LCD
| Specyfikacja | |
| Długość czujnika temp.: | 250 mm |
| Czujnik temp.: | Ø 3 mm |
| Pręt nośny: | Ø 10 ... 13 mm |
| Zakres regulacji temperatury: | -10 ... 300 °C |
| Dokładność: | ±0.5 °C |
| Rozdzielczość: | 0.2 °C |
| Timer: | 0 ... 1499 min |
| Wymiary: | 75 x 120 x 145 mm |
| Ciężar: Klasa bezpieczeństwa: | 0.3 kg IP 54 |
| Zasilanie: | 12 V |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Ciężar: | 0.3 kg |
|---|---|
| Dokładność: | ±0.5 °C |
| Gwarancja: | 3 lata |
| Głębokość: | 120 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Napięcie: | 12 V·DC |
| Maks. Temperatura: | 300 °C |
| Numer artykułu producenta: | F208B0063 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 75 mm |
| Temperatura: | -10 ... 300 °C |
| Temperatura min.: | -10 °C |
| Typ: | VTF |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 75 x 120 x 145 mm |
| Wysokość: | 145 mm |
| Zasilanie: | 12 V·DC |