Cyfrowy miernik momentu obrotowego
Treść:
1
Numer produktu:
4676253
Informacje dot. produktu "Cyfrowy miernik momentu obrotowego"
Do badania momentu obrotowego butelek i innych opakowań z zakrętkami. System Quick pin: Cztery uchwyty do butelek są wciskane, zamiast wkręcane, aby zaoszczędzić czas. Pozwala to na szybką rekonfigurację dla innych rozmiarów butelek.
Zakres dostawy: Cyfrowy pomiar momentu obrotowego, cztery uchwyty do butelek z powłoką gumową, walizka
- Może być stosowany w obydwu kierunkach obrotów
- Obudowa metalowa
- Wskaźnik wydajności: pasek świeci, aby pokazać, ile zakresu pomiarowego jest nadal dostępne
- Tryb Peak hold w celu przechwytywania szczytów
- Funkcja do ustawiania limitów: Wprowadzanie górnej/dolnej wartości granicznej
- Sygnał wizualny i akustyczny
- Funkcja AUTO-OFF
- Podświetlany wyświetlacz graficzny LCD
- Wewnętrzna pamięć danych pozwala na zapisanie do 500 pomiarów
- Zawartość pamięci można przenieść do komputera za pomocą opcjonalnego oprogramowania
- Interfejsy danych USB i RS 232
- Gumowe stopki z funkcją antypoślizgową
Zakres dostawy: Cyfrowy pomiar momentu obrotowego, cztery uchwyty do butelek z powłoką gumową, walizka
| Ciężar: | 3 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,0002 Nm |
| Głębokość: | 160 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 1 Nm |
| Numer artykułu producenta: | DA 1-4 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Szerokość: | 260 mm |
| Typ: | DA 1-4 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 260 x 160 x 60 mm |
| Wysokość: | 60 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1 Nm |