Cyfrowy, elastyczny czujnik temperatury Pt100 do urządzeń pomiarowych testo
Treść:
1
Numer produktu:
6490660
Informacje dot. produktu "Cyfrowy, elastyczny czujnik temperatury Pt100 do urządzeń pomiarowych testo"
Cyfrowy czujnik temperatury z elastycznym trzonem czujnik do pomiarów w trudno dostępnych miejscach i w cieczach. Idealna do stosowania w laboratoriach i przemyśle.
- Długotrwale stabilny czujnik Pt100 zapewniający precyzyjne wyniki pomiarów
- Inteligentna koncepcja kalibracji z wyświetlaniem zerowego błędu
| Dla: | testo 110/440/440 dP |
|---|---|
| Długość: | 1000 mm |
| Długość kabla: | 1 m |
| Maks. Temperatura: | 260 °C |
| Numer artykułu producenta: | 06180071 |
| Rozdzielczość: | 0.01 °C |
| Temperatura: | -100 ... 260 °C |
| Temperatura min.: | -100 °C |
| Typ sondy: | Pt 100 |
| Wymiary (Ø x dł.): | 4 x 1,000 mm |
| Ø: | 4 mm |