Cyfrowy bezprzewodowy termometr/higrometr INFO
Treść:
1
Numer produktu:
4670847
Informacje dot. produktu "Cyfrowy bezprzewodowy termometr/higrometr INFO"
Do monitorowania temperatury zewnętrznej i temperatury/wilgotności pomieszczenia. Wyświetlanie wartości minimalnych i maksymalnych oraz innych wyników monitorowania w poszczególnych okresach.
Zakres dostawy: Termometr bezprzewodowy, nadajnik temperatury
- Bezprzewodowy przesył pomiaru temperatur zewnętrznych za pomocą nadajnika (maks. 80 m)
- Dane dotyczące temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach
- Stałe wyświetlanie wartości maksymalnych i minimalnych z ręcznym resetem
- Dodatkowa pamięć max/min z automatycznym resetem po 24 godzinach
- Czujnik precyzyjny
- Zasięgu nadajnika do 80 m
Zakres dostawy: Termometr bezprzewodowy, nadajnik temperatury
| Specyfikacja: | |
| Zakres temperatur (wewnętrznych): | -10 ... 60°C |
| Zakres temperatur (zewnętrznych): | -40 ... 60°C |
| Dokładność pomiaru temperatury: | ±1°C |
| Zakres pomiaru wilgotności: | 10 ... 99% |
| Dokładność pomiaru wilgotności: | ±3% przy 35 ... 75% |
| Częstotliwość transmisji: Zasilanie: | 433 MHz 2 x 1,5 V AA |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 77 x 22 x 86 mm |
| Ciężar: | 70 g |
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 70 g |
| Dokładność temperatury: | ±1 °C |
| Dokładność temperatury: | 1 °C |
| Głębokość: | 22 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 60 °C |
| Maks. Temperatura zewn.: | 60 °C |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wilgotność względna: | 99 % |
| Min. temperatura wewnątrz: | -10 °C |
| Min. temperatura zewnętrzna: | -40 °C |
| Min. wilgotność względna: | 10 % |
| Numer artykułu producenta: | 30.3065.02 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 77 mm |
| Temperatura wewn.: | -10 ... 60 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -40 ... 60 °C |
| Typ: | INFO |
| UNSPSC: | 41112301 |
| Wilgotność względna: | 10 ... 99 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 77 x 22 x 86 mm |
| Wysokość: | 86 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |