Cyfrowy autoklaw poziomy, typu AH
Treść:
1
Numer produktu:
6267579
Informacje dot. produktu "Cyfrowy autoklaw poziomy, typu AH"
Sterowanie mikroprocesorowe z 10-ma programami sterylizacji w tym: 4 fabryczne i 6 do zaprogramowania przez użytkownika, dołączone zostały filtry bakteriologiczne.
Na życzenie dostępne warianty: z przeciwciśnieniem, z wytwornicą pary oraz bez próżni i suszenia.
- Zakres temp. pracy: od 100°C do 134°C
- Na życzenie dostępne jako autoklawy klasy B
- Interfejs RS 232
- Funkcje w pełni zautomatyzowane
- Zabudowany zbiornik na wodę, wstępna próżnia i suszenie
- Wzmocnienie obudowy i pokrywy - stal nierdzewna AISI 304
- Komora sterylizacji, pokrywa i układ uszczelniający: stal nierdzewna AISI 316
- Ogrzewanie elektryczne, osłonięte elementy grzejne wewnątrz komory
- Ciśnieniowy zawór bezpieczeństwa
- Termostat bezpieczeństwa
- Automatyka sterowania zaworami parowymi mikroprocesorowa z ekranem dotykowym
- Zawory ręczne do opróżniania komory i usuwania pary
- Wyposażone w statyw z siatki na dnie komory i tace
- Wymagane zasilanie: 230 V, 16 A, prąd 1-fazowy
Na życzenie dostępne warianty: z przeciwciśnieniem, z wytwornicą pary oraz bez próżni i suszenia.
| Ciężar: | 109 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 400 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 805 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 134 °C |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Moc cieplna: | 2800 W |
| Numer artykułu producenta: | AHS-50-DRY |
| Pojemność nominalna: | 50 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość zewnętrzna: | 805 mm |
| Temperatura: | 100 ... 134 °C |
| Temperatura min.: | 100 °C |
| Typ: | AHS-50 DRY |
| Wymiary wewnętrzne (Ø x głęb.): | 360 x 400 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 805 x 805 x 650 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 650 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |
| Ø wewnętrzna: | 360 mm |
| Ładowanie: | Poziome |
