Cyfrowe wskaźniki siły FK
Treść:
1
Numer produktu:
6270957
Informacje dot. produktu "Cyfrowe wskaźniki siły FK"
Solidny przyrząd do pomiaru siły pchania / ściągnięcia ułatwiający pomiar.
- Wyświetlacz obrotowy: automatyczna identyfikacja kierunku
- Bezpieczna funkcjonalność, dzięki ergonomicznej konstrukcji
- Funkcja Peak-Hold przechwytywania pików (wynik pomiaru będzie "zamrożony" na króki czas) lub tryb śledzenia dla ciągłego wskazywania wyniku pomiaru (czas około 10 sek)
- Dostępne jednostki pomiarowe: N, lb, kg, oz
- Automatyczny wyłącznik
- Może być montowany na wszystkich stojakach testowych SAUTER
| Ciężar: | 0.72 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0.02 N |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 82 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 50 N |
| Numer artykułu producenta: | FK 50 |
| Szerokość: | 195 mm |
| Typ: | FK 50 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 195 x 82 x 35 mm |
| Wysokość: | 35 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 50 N |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |