Cyfrowe wskaźniki siły FH-S
Treść:
1
Numer produktu:
6270963
Informacje dot. produktu "Cyfrowe wskaźniki siły FH-S"
Uniwersalne cyfrowe wskaźniki siłowe do testów naprężeń i ściskania.
Z zintegrowaną sondą pomiarową i interfejsem danych RS-232
Cechy:
Z zintegrowaną sondą pomiarową i interfejsem danych RS-232
Cechy:
- Odwracalny wyświetlacz z podświetleniem
- Cyfrowy czujnik siły z wewnętrznym czujnikiem
- Interfejs danych RS-232, w zestawie
- Dostarczane w twardej torbie
- Jednostki pomiarowe: N, lb, kg
- Funkcja Peak-Hold przechwytywania pików (wynik pomiaru będzie "zamrożony" na króki czas) lub tryb śledzenia dla ciągłego wskazywania wyniku pomiaru (czas około 10 s)
- Funkcja do ustawiania limitów, programowanie maks. / min., w kierunku ciągnięcia i pchania, z wyjściem sygnału akustycznego i optycznego. Idealny tryb do sprawnego i dokładnego testowania standardowych części
- Automatyczny wyłącznik
- Pamięć wewnętrzna do 10 pomiarów
- Mini funkcje statystyczne: oblicza średni wynik z maksymalnie dziesięciu pojedynczych wyników, min., maks., N
- Może być montowany na wszystkich stojakach testowych SAUTER
| Ciężar: | 0.64 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,05 N |
| Głębokość: | 36 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 100 N |
| Numer artykułu producenta: | FH 100 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Akumulator |
| Szerokość: | 66 mm |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 66 x 36 x 230 mm |
| Wysokość: | 230 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres pomiarowy: | 100 N |