Cyfrowe wiskozymetry VISCO / VISCO-895
Treść:
1
Numer produktu:
6286456
Informacje dot. produktu "Cyfrowe wiskozymetry VISCO / VISCO-895"
Zwarte i łatwe do przenoszenia w jednej ręce. W pełni cyfrowy wyświetlacz pozwala na łatwe odczytywanie wyników. Możliwość pomiaru niewielkich ilości próbki. Łatwa konfiguracja i prosta obsługa za pomocą jednego przycisku. Możliwość pomiaru z pojemnikami innymi niż załączone zlewki.
VISCO-895: model aluminiowy o zmniejszonej wadze (895 g).
Zakres dostawy:
VISCO / VISCO-895 Zestaw A: Wiskozymetr z adapterem na kubki, 50 kubków papierowych i 50 kubków z tw. sztucznego
VISCO / VISCO-895 Zestaw B: Wiskozymetr z z adapterem Ultra Low do próbek o małej lepkości (od 1 do 2000 mPas)
VISCO-895: model aluminiowy o zmniejszonej wadze (895 g).
Zakres dostawy:
VISCO / VISCO-895 Zestaw A: Wiskozymetr z adapterem na kubki, 50 kubków papierowych i 50 kubków z tw. sztucznego
VISCO / VISCO-895 Zestaw B: Wiskozymetr z z adapterem Ultra Low do próbek o małej lepkości (od 1 do 2000 mPas)
| Specyfikacja | |
| Zakres pomiaru lepkości: | A1: od 50 do 200 000 mPas / od 50 do 200 000 cP A2: 100 do 600 000 mPas / 100 do 600 000 cP A3: 500 do 2 000 000 mPas / 500 do 2 000 000 cP |
| Zakres pomiaru Torque: | Od 0,0 do 100,0% (zalecane: od 10,0 do 100,0%) |
| Prędkość: | od 0,5 do 250 rpm |
| Temperatura pracy: | od 10 do 40°C |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 120 x 200 mm |
| Ciężar netto: | 1200 g |
| Zasilanie: | 100-240 V, 50/60 Hz, 4 baterie LR6/AA |
| Ciężar: | 895 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dokładność temperatury: | 0.2 °C |
| Dokładność temperatury: | ±0.2 °C |
| Głębokość: | 120 mm |
| Lepkość: | 50 ... 2,000,000 mPa·s |
| Maks. Lepkość: | 2000000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 100 % |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura: | 90 °C |
| Maks. prędkość: | 250 1/min |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. lepkość: | 50 mPa·s |
| Min. torque: | 0 % |
| Moment obrotowy: | 0 ... 100 % |
| Numer artykułu producenta: | 6820 |
| Prędkość: | 0.01 ... 250 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0.01 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Szerokość: | 120 mm |
| Temperatura: | 5 ... 90 °C |
| Temperatura min.: | 5 °C |
| Typ: | VISCO-895 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 120 x 120 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Złącza: | USB |